O firmie

Granicą dla organizujących imprezy i eventy jest jedynie wyobraźnia. Dlatego jako sprawna agencja eventowa jesteśmy zawsze gotowi na realizację najbardziej nawet ambitnych zamierzeń. Naszym celem jest organizacja imprez perfekcyjnych.

Imprezy zawsze dobrze zorganizowane

Mamy doświadczenie, które pozwala nam z dumą gwarantować jakość naszej pracy. Od 2002 roku prowadzimy puby i organizujemy koncerty i imprezy plenerowe. Wiemy, co piszczy w kablach i co należy zrobić, żeby wykonawcy byli w formie.

Latem wychodzimy na plażę. Od 2003 roku organizujemy beach bary na polskim wybrzeżu. Organizujemy eventy w bałtyckich kurortach. Oprócz przygotowania, mamy także odpowiedni sprzęt, dzięki któremu możemy robić to sprawnie i szybko. Boiska do siatkówki i beach soccera, quady, skutery wodne i łodzie motorowe. A także urządzenia pneumatyczne dla dzieci takie jak zjeżdżalnie, poduchy powietrzne.

Zapewniamy też bezpieczeństwo na samych plażach. Organizujemy i zabezpieczamy ratownictwo morskie na miejskich plażach strzeżonych. Tego nie robią inne agencje eventowe.

Event Team: profesjonaliści do usług

Nasze doświadczenie podpowiada nam kierunki rozwoju. Wiemy, że obsługa techniczna wydarzeń może być bardzo złożona, dlatego od 2007 roku oferujemy specjalny produkt - Event Team. To nasz zespół, którego jedynym zadaniem jest sprawna organizacja techniczna eventów. Od początku do końca.