Event Team

Grupa organizacyjno-techniczna

Rock S.C. - Event Team

Sukces w każdym scenariuszu

Dla nas scenariusz jest jeden: pracować na najwyższych obrotach tak, żeby impreza się udała. Niezależnie od tego, czy chodzi o koncert, event firmowy czy wydarzenie plenerowe. Do zadań podchodzimy w sposób innowacyjny. Dlaczego? Bo chcemy w maksymalny sposób uprościć pracę naszych klientów.
Obsługa techniczna dla wymagających

Na czym to polega? Zajmujemy się montażem i demontażem scenografii. Bierzemy odpowiedzialność za koordynację obsługi technicznej w trakcie imprezy. Kiedy trzeba, transportujemy niezbędne elementy wyposażenia. Dysponujemy samochodami o pojemności od 0,5 tony do 24 tony. Przewozimy także uczestników wydarzeń - artystów i organizatorów. Nasze samochody to także potencjalna powierzchnia reklamowa do wykorzystania w trakcie imprezy. Dysponujemy niezbędnym sprzętem ( nagłośnienie, oświetlenie, rampy, podesty, sceny, samochody )

Kiedy trzeba, zajmujemy się także rozwieszaniem banerów i plakatów reklamowych. Organizujemy promocje marek i produktów (promotour), a nasze hostessy obsługują wybrane imprezy.

Wynajmujemy także helikopter Robinson R44 oraz samochód Hammer H2.

Helikopter w ogniu

Doskonałe lokalizacje, udane imprezy

Wiemy, gdzie można zorganizować imprezę. Znajdziemy miejsce, które będzie dla Ciebie idealne. Współpracujemy z klubami, zarządcami stadionów i obiektów sportowych, plaż. Wiemy, gdzie są wyjątkowe plenery. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy wynegocjować korzystniejszą dla Ciebie umowę.
In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Drużyna, która działa

Działamy w całej Polsce w imieniu i na rzecz klienta, pod jego marką, gwarantując profesjonalną obsługę i doświadczonych pracowników.

Event Team to drużyna, która pracuje dla klientów takich, jak firmy eventowe, organizatorzy imprez firmowych i masowych, a także każdego, kto poszukuje techniki i opieki eventowej.

PROFESJONALNA EKIPA TECHNICZNA BEZ STAŁYCH KOSZTÓW UTRZYMANIA

Zobacz modelki...

Aktualne wydarzenia 

 

Kontakt

Gliwice, ul.Przedwiośnie 26/3

Tel. 601 405 493
Fax. 32 230 21 13

e-mail: rock_sc@op.pl